Opravy a rekonstrukce chladících systémů

Vyplníte-li níže kontaktní údaje, budeme Vás sami kontaktovat. Připadně můžete zaslat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní formulář

Mám zájem o další informace zkoušek národní kvalifikace 26-074-M INSTALATÉR SOUSTAV S TEPELNÝMI ČERPADLY A MĚLKÝCH GEOTERMÁLNÍCH SYSTÉMŮ

Společnost Tepelná čerpadla Mach,s.r.o. v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob získá Váš souhlas s využitím Vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v rámci elektronické komunikace. Uveďte proto prosím platné kontaktní údaje v této podobě: jméno a příjmení, e-mailová adresa. Zde najdete naše zásady ochrany osobních údajů.Zrušit tento souhlas je možné přímo ze zaslaného newsletteru nebo odesláním nesouhlasu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše údaje budeme evidovat po dobu 5 let. Mezitím je možné tyto údaje kdykoli aktualizovat, tak, že nám zašlete email s aktuálními údaji na e-mail adresu výše uvedenou.